Kampplan for: Petanque 2022

Dato Spillested D1 D2 R
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Team B.K. KIF - PRI
0-2
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. Team 13
2-0
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 B.J. 2016 Team BJ
2-0
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Smiley RFS
2-0
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 NDSK Team IF
0-2
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Tvillingerne Team Wenneberg
0-2
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/APK KIF/DT
2-1
03-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Pedersen og Petersen De fantastiske to
2-0
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team BJ Team B.K.
2-0
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 RFS NDSK
0-2
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team NAPE De fantastiske to
2-0
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF - PRI Smiley
2-0
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team Wenneberg Pedersen og Petersen
2-0
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 KIF/APK
0-2
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/DT Tvillingerne
1-2
10-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 KIF/SOC Team IF
0-2
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Smiley Team BJ
2-0
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 NDSK KIF - PRI
2-1
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 RFS Team B.K.
0-2
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Pedersen og Petersen KIF/DT
2-0
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team Wenneberg KIF/APK
2-0
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne Team 13
2-0
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team NAPE Team A.K.
2-1
17-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 KIF/SOC B.J. 2016
1-2
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/APK Team NAPE
2-0
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. Team Wenneberg
0-2
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Team BJ NDSK
2-0
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team B.K. KIF/SOC
0-2
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/DT De fantastiske to
2-1
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 B.J. 2016 RFS
2-0
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 Pedersen og Petersen
0-2
24-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 KIF - PRI Team IF
0-2
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 De fantastiske to Team A.K.
0-2
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Pedersen og Petersen KIF/APK
0-2
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK Team B.K.
2-0
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team 13 Team Wenneberg
0-2
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team NAPE Tvillingerne
2-1
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/SOC Smiley
2-1
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team IF B.J. 2016
2-0
31-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team BJ RFS
2-0
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 NDSK B.J. 2016
0-2
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Pedersen og Petersen Team A.K.
1-2
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE KIF/DT
2-0
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team IF RFS
2-0
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team B.K. Smiley
2-0
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 De fantastiske to Team Wenneberg
0-2
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/APK Tvillingerne
2-0
07-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/SOC KIF - PRI
0-2
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team Wenneberg Team NAPE
2-0
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 RFS KIF/SOC
0-2
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team IF Team BJ
2-0
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 B.J. 2016 KIF - PRI
0-2
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 De fantastiske to Team 13
2-0
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Smiley NDSK
1-2
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team A.K. KIF/DT
2-0
14-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Tvillingerne Pedersen og Petersen
0-2
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Smiley B.J. 2016
1-2
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF - PRI Team BJ
2-0
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team B.K. Team IF
0-2
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Tvillingerne Team A.K.
0-2
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/DT Team 13
2-0
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/APK De fantastiske to
2-1
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 NDSK KIF/SOC
0-2
21-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Pedersen og Petersen Team NAPE
1-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 RFS KIF - PRI
0-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 De fantastiske to Tvillingerne
2-0
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team A.K. KIF/APK
1-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team BJ KIF/SOC
0-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 Team B.K.
1-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 Team NAPE
0-2
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team Wenneberg KIF/DT
2-0
28-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team IF Smiley
2-0
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF - PRI Team B.K.
2-0
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team Wenneberg Tvillingerne
2-0
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 RFS Smiley
0-2
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF/DT KIF/APK
0-2
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team BJ B.J. 2016
2-0
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 De fantastiske to Pedersen og Petersen
1-2
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team IF NDSK
0-2
05-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team 13 Team A.K.
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Tvillingerne KIF/DT
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/APK Team 13
2-0
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team B.K. Team BJ
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team IF KIF/SOC
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Pedersen og Petersen Team Wenneberg
2-1
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Smiley KIF - PRI
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 De fantastiske to Team NAPE
0-2
12-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 NDSK RFS
2-0
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF - PRI NDSK
2-0
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/APK Team Wenneberg
2-1
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team 13 Tvillingerne
0-2
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team B.K. RFS
2-0
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 KIF/SOC
1-2
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/DT Pedersen og Petersen
1-2
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team BJ Smiley
2-0
19-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team A.K. Team NAPE
0-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/SOC Team B.K.
0-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Pedersen og Petersen Team 13
2-0
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 RFS B.J. 2016
0-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team NAPE KIF/APK
1-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team IF KIF - PRI
0-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team Wenneberg Team A.K.
2-1
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 De fantastiske to KIF/DT
1-2
26-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 NDSK Team BJ
1-2
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 RFS Team BJ
0-2
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Tvillingerne Team NAPE
0-2
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK Pedersen og Petersen
2-0
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team Wenneberg Team 13
2-0
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Smiley KIF/SOC
2-1
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team A.K. De fantastiske to
1-2
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 B.J. 2016 Team IF
0-2
02-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team B.K. NDSK
2-0
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Smiley Team B.K.
0-2
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J. 2016 NDSK
2-0
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. Pedersen og Petersen
0-2
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 RFS Team IF
0-2
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF - PRI KIF/SOC
2-1
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/DT Team NAPE
0-2
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team Wenneberg De fantastiske to
2-0
09-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne KIF/APK
0-2
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team BJ Team IF
1-2
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF - PRI B.J. 2016
2-0
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/DT Team A.K.
2-0
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 NDSK Smiley
0-2
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team 13 De fantastiske to
0-2
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Pedersen og Petersen Tvillingerne
2-1
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team NAPE Team Wenneberg
1-2
16-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 KIF/SOC RFS
2-0
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team A.K. Tvillingerne
2-0
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 B.J. 2016 Smiley
0-2
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 De fantastiske to KIF/APK
0-2
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team IF Team B.K.
2-0
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team BJ KIF - PRI
2-0
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/SOC NDSK
2-1
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team 13 KIF/DT
0-2
23-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team NAPE Pedersen og Petersen
2-0
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/APK Team A.K.
1-2
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/DT Team Wenneberg
1-2
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Smiley Team IF
2-0
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF - PRI RFS
2-0
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/SOC Team BJ
2-1
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team B.K. B.J. 2016
2-0
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne De fantastiske to
2-1
30-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team NAPE Team 13
2-0

Stævneansvarlig: Peder Jørgensen Tlf.: 60 86 63 30

Stævnekontaktperson: Peder Jørgensen Tlf.: 60 86 63 30