Kampplan for: Turnering 2021 - NY

Dato Spillested D1 D2 R
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 NDSK B.J.2016
0-2
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen RFS
2-0
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Wenneberg KIF/APK
0-2
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 De fantastiske to Team NAPE
1-2
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 O.K. KIF/PRI
0-2
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 KIF/DT
1-2
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne Team E.L.
2-0
04-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Smiley KIF/SOC
2-0
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/DT De fantastiske to
0-2
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J.2016 Smiley
0-2
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 RFS Team Wenneberg
0-2
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team NAPE Team 13
2-0
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/SOC Tvillingerne
0-2
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team A.K. Team E.L.
2-0
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/APK Pedersen og Petersen
2-1
11-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 KIF/PRI NDSK
2-0
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team A.K. O.K.
2-0
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Tvillingerne B.J.2016
1-2
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Smiley KIF/PRI
0-2
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF/SOC NDSK
0-2
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Wenneberg Team NAPE
2-0
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team 13 RFS
2-0
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 De fantastiske to KIF/APK
0-2
18-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Pedersen og Petersen KIF/DT
2-1
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/PRI Tvillingerne
2-1
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/DT Team Wenneberg
1-2
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 O.K. KIF/SOC
0-2
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 RFS De fantastiske to
1-2
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/APK Team 13
0-2
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 B.J.2016 Team E.L.
2-1
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team NAPE Pedersen og Petersen
2-0
25-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK Team A.K.
0-2
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Pedersen og Petersen De fantastiske to
0-2
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Team E.L. O.K.
2-0
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. Smiley
2-0
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/DT RFS
2-0
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team Wenneberg Team 13
2-0
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Tvillingerne NDSK
2-0
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team NAPE KIF/APK
1-2
01-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/PRI KIF/SOC
2-1
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 NDSK Smiley
1-2
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Tvillingerne O.K.
2-0
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. B.J.2016
2-0
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team E.L. KIF/SOC
0-2
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team 13 Pedersen og Petersen
0-2
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/APK KIF/DT
2-0
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 RFS Team NAPE
0-2
08-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 De fantastiske to Team Wenneberg
2-0
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team E.L. KIF/PRI
0-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 O.K. B.J.2016
0-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Smiley Tvillingerne
2-1
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen Team Wenneberg
0-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/APK RFS
1-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team 13 De fantastiske to
1-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/SOC Team A.K.
0-2
15-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team NAPE KIF/DT
2-1
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Smiley O.K.
2-0
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 RFS Pedersen og Petersen
2-1
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 B.J.2016 KIF/PRI
0-2
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF/APK Team Wenneberg
0-2
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team NAPE De fantastiske to
2-0
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 NDSK Team E.L.
1-2
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne Team A.K.
2-1
13-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/DT Team 13
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 De fantastiske to KIF/DT
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Team Wenneberg RFS
2-1
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team E.L. Smiley
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/PRI Team A.K.
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Pedersen og Petersen KIF/APK
2-1
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 O.K. NDSK
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/SOC B.J.2016
0-2
20-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team 13 Team NAPE
0-2
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/APK De fantastiske to
2-0
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 RFS Team 13
2-1
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team NAPE Team Wenneberg
2-1
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team E.L. Tvillingerne
0-2
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/SOC Smiley
2-0
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/PRI O.K.
2-0
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/DT Pedersen og Petersen
2-1
27-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 B.J.2016 NDSK
2-0
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 De fantastiske to RFS
1-2
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team E.L. Team A.K.
0-2
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Smiley B.J.2016
2-1
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team Wenneberg KIF/DT
0-2
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne KIF/SOC
2-0
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Pedersen og Petersen Team NAPE
2-0
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK KIF/PRI
1-2
03-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team 13 KIF/APK
2-0
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/APK Team NAPE
1-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 O.K. Team A.K.
0-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 B.J.2016 Tvillingerne
1-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team 13 Team Wenneberg
0-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 De fantastiske to Pedersen og Petersen
1-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/PRI Smiley
0-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 RFS KIF/DT
1-2
10-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 NDSK KIF/SOC
0-2
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/DT KIF/APK
0-2
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/SOC O.K.
2-0
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE RFS
2-0
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Team E.L. B.J.2016
2-1
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team A.K. NDSK
0-2
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Pedersen og Petersen Team 13
1-2
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Tvillingerne KIF/PRI
2-0
17-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team Wenneberg De fantastiske to
2-0
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 RFS KIF/APK
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK Tvillingerne
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 O.K. Team E.L.
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF/DT Team NAPE
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 De fantastiske to Team 13
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/SOC KIF/PRI
1-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Smiley Team A.K.
0-2
24-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 Team Wenneberg Pedersen og Petersen
2-0
31-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Smiley NDSK
2-0
31-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 O.K. Tvillingerne
0-2
31-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 B.J.2016 Team A.K.
0-2
31-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/SOC Team E.L.
1-2
07-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Tvillingerne Smiley
2-0
07-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF/PRI Team E.L.
1-2
07-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team A.K. KIF/SOC
2-0
07-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 B.J.2016 O.K.
2-0
14-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team E.L. NDSK
2-0
14-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. Tvillingerne
2-0
14-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 O.K. Smiley
0-2
14-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/PRI B.J.2016
2-0
21-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team A.K. KIF/PRI
2-0
21-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Smiley Team E.L.
2-1
21-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 B.J.2016 KIF/SOC
0-2
21-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 11 NDSK O.K.
2-0

Stævneansvarlig: Kristina Olsen Tlf.: 61 71 59 74