Kampplan for: Nyt petanque 2019

Dato Spillested D1 D2 R
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF-DT Himmerland
2-0
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 H.P. 17 KIF/APK
2-1
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM A.K. KIF-PRI
0-2
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Pedersen og Petersen TEAM Wenneberg
0-2
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni TEAM NAPE
2-0
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 B.J. 2016 Himmerland
2-0
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF-SOC De Fantastiske To
0-2
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne RFS
2-1
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 OK TEAM 13
0-2
07-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY NDSK
2-0
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Jo-Ni KIF-DT
2-1
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Himmerland H.P. 17
0-2
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK TEAM A.K.
2-0
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-PRI TEAM Wenneberg
0-2
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 TEAM NAPE Pedersen og Petersen
2-0
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 RFS KIF-SOC
1-2
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Tvillingerne OK
0-2
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Himmerland De Fantastiske To
0-2
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 NDSK B.J. 2016
2-0
14-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 TEAM 13 SMILEY
2-0
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM NAPE Himmerland
2-0
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM A.K. TEAM Wenneberg
0-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 H.P. 17 KIF-PRI
1-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-DT KIF/APK
0-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen Jo-Ni
1-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF-SOC Tvillingerne
1-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 De Fantastiske To
0-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 RFS TEAM 13
0-2
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 OK NDSK
2-0
21-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY Himmerland
2-0
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM Wenneberg H.P. 17
1-2
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF-PRI Pedersen og Petersen
0-2
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK Jo-Ni
0-2
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 TEAM NAPE KIF-DT
2-1
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Himmerland TEAM A.K.
0-2
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To SMILEY
2-0
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 RFS OK
2-1
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Himmerland KIF-SOC
0-2
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 TEAM 13 B.J. 2016
2-1
28-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK Tvillingerne
1-2
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Himmerland KIF-PRI
0-2
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM A.K. TEAM NAPE
2-0
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF-DT TEAM Wenneberg
2-0
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 H.P. 17 Jo-Ni
2-1
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen KIF/APK
0-2
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 TEAM 13 Himmerland
2-0
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 RFS
0-2
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF-SOC NDSK
2-0
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 OK De Fantastiske To
2-1
04-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY Tvillingerne
2-0
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM Wenneberg KIF/APK
2-1
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF-PRI KIF-DT
0-2
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM NAPE H.P. 17
2-1
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Himmerland Pedersen og Petersen
0-2
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni TEAM A.K.
2-0
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To NDSK
2-0
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 RFS SMILEY
2-0
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Himmerland OK
0-2
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Tvillingerne B.J. 2016
0-2
11-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 TEAM 13 KIF-SOC
2-0
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Jo-Ni KIF-PRI
2-0
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Himmerland TEAM Wenneberg
0-2
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM NAPE KIF/APK
2-0
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 TEAM A.K. KIF-DT
0-2
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P. 17 Pedersen og Petersen
1-2
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 TEAM 13 De Fantastiske To
0-2
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 OK
1-2
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne Himmerland
2-0
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 RFS NDSK
2-1
18-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY KIF-SOC
2-1
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF-DT H.P. 17
0-2
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF-PRI TEAM NAPE
0-2
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK Himmerland
2-0
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 TEAM Wenneberg Jo-Ni
2-0
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen TEAM A.K.
2-0
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To Tvillingerne
2-1
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 OK SMILEY
0-2
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Himmerland RFS
0-2
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF-SOC B.J. 2016
2-0
25-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK TEAM 13
1-2
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Pedersen og Petersen KIF-DT
1-2
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM Wenneberg TEAM NAPE
2-1
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK KIF-PRI
2-1
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 TEAM A.K. H.P. 17
0-2
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni Himmerland
2-0
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 NDSK Himmerland
2-0
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF-SOC OK
2-0
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 B.J. 2016 SMILEY
2-1
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Tvillingerne TEAM 13
0-2
02-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 De Fantastiske To RFS
2-0
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Himmerland KIF-DT
0-2
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM NAPE Jo-Ni
1-2
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK H.P. 17
2-1
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-PRI TEAM A.K.
0-2
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 TEAM Wenneberg Pedersen og Petersen
2-0
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To KIF-SOC
2-0
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Himmerland B.J. 2016
0-2
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 RFS Tvillingerne
2-0
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 NDSK SMILEY
2-0
09-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 TEAM 13 OK
2-0
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM Wenneberg KIF-PRI
0-2
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Pedersen og Petersen TEAM NAPE
2-0
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM A.K. KIF/APK
0-2
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-DT Jo-Ni
0-2
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P. 17 Himmerland
2-0
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 B.J. 2016 NDSK
2-1
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF-SOC RFS
1-2
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 OK Tvillingerne
2-1
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 De Fantastiske To Himmerland
2-0
16-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY TEAM 13
0-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM Wenneberg TEAM A.K.
2-0
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF-PRI H.P. 17
0-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK KIF-DT
2-0
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Himmerland TEAM NAPE
0-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni Pedersen og Petersen
2-0
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To B.J. 2016
2-0
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Himmerland SMILEY
0-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne KIF-SOC
0-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 TEAM 13 RFS
1-2
23-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK OK
0-2
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Jo-Ni KIF/APK
2-0
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Pedersen og Petersen KIF-PRI
2-1
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 H.P. 17 TEAM Wenneberg
0-2
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-DT TEAM NAPE
1-2
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 TEAM A.K. Himmerland
2-0
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF-SOC Himmerland
2-0
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 TEAM 13
1-2
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne NDSK
2-0
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 OK RFS
0-2
30-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY De Fantastiske To
1-2
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 TEAM NAPE TEAM A.K.
1-2
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM Wenneberg KIF-DT
0-2
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK Pedersen og Petersen
2-0
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-PRI Himmerland
2-0
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni H.P. 17
2-0
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To OK
2-0
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 RFS B.J. 2016
2-0
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne SMILEY
0-2
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Himmerland TEAM 13
0-2
06-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK KIF-SOC
1-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/APK TEAM Wenneberg
2-0
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Pedersen og Petersen Himmerland
2-0
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM A.K. Jo-Ni
0-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-DT KIF-PRI
1-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P. 17 TEAM NAPE
0-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 NDSK De Fantastiske To
2-0
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 Tvillingerne
0-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF-SOC TEAM 13
1-2
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 OK Himmerland
2-0
13-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY RFS
0-2
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF-DT TEAM A.K.
1-2
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Pedersen og Petersen H.P. 17
0-2
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM Wenneberg Himmerland
2-0
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/APK TEAM NAPE
2-0
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF-PRI Jo-Ni
0-2
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 De Fantastiske To TEAM 13
2-1
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 OK B.J. 2016
2-1
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Himmerland Tvillingerne
0-2
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF-SOC SMILEY
2-0
20-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 NDSK RFS
2-0
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 H.P. 17 KIF-DT
2-1
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM A.K. Pedersen og Petersen
2-0
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 TEAM NAPE KIF-PRI
2-0
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Jo-Ni TEAM Wenneberg
0-2
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Himmerland KIF/APK
0-2
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 TEAM 13 NDSK
2-0
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 B.J. 2016 KIF-SOC
0-2
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne De Fantastiske To
0-2
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 RFS Himmerland
2-0
27-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 SMILEY OK
2-1
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Himmerland Jo-Ni
0-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 TEAM NAPE TEAM Wenneberg
0-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 H.P. 17 TEAM A.K.
2-0
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-DT Pedersen og Petersen
1-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF-PRI KIF/APK
0-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 SMILEY B.J. 2016
2-1
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 RFS De Fantastiske To
1-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 OK KIF-SOC
0-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Himmerland NDSK
0-2
03-09 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 TEAM 13 Tvillingerne
2-0

Stævneansvarlig: Johnny Dam Tlf.: 40 95 52 06

Stævnekontaktperson: Preben Krogh Tlf.: 29 83 31 00