Kampplan for: Nyt 2018 petanque

Dato Spillested D1 D2 R
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S H.P.17
1-2
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 Team Fox
0-2
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE Pedersen og Petersen
2-1
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK OK
0-2
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team 13 De fantastiske to
2-1
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF/PRI KIF-SOC
2-0
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/DT Team Wenneberg
2-0
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 CBR Tvillingerne
2-0
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Jo-Ni KIF/APK
0-2
01-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Smiley LM
1-2
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Pedersen og Petersen R.F.S
2-0
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 OK B.J 2016
0-2
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Jo-Ni KIF/DT
0-2
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Smiley CBR
2-0
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P.17 De fantastiske to
1-2
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Fox KIF-SOC
2-0
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team Wenneberg Team NAPE
2-1
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne NDSK
2-0
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/APK Team 13
0-2
08-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 LM KIF/PRI
2-0
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S De fantastiske to
0-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 KIF-SOC
1-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/DT Pedersen og Petersen
2-1
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 CBR OK
0-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF/APK Team Wenneberg
1-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 LM Tvillingerne
2-0
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team NAPE H.P.17
2-1
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 NDSK Team Fox
0-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 Jo-Ni
1-2
15-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/PRI Smiley
2-0
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team Wenneberg R.F.S
2-1
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Tvillingerne B.J 2016
2-0
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 De fantastiske to Team NAPE
1-2
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF-SOC NDSK
2-0
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P.17 Team 13
2-1
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Fox KIF/PRI
2-1
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/APK KIF/DT
2-0
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 LM CBR
2-0
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Pedersen og Petersen Jo-Ni
1-2
22-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 OK Smiley
2-1
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S KIF/APK
0-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 LM
0-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE Jo-Ni
2-0
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK Smiley
2-1
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team 13 Pedersen og Petersen
0-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF/PRI OK
1-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/DT De fantastiske to
1-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 CBR KIF-SOC
1-2
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team Wenneberg H.P.17
2-1
29-05 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne Team Fox
0-2
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Jo-Ni R.F.S
2-0
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Smiley B.J 2016
2-1
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/APK Team NAPE
2-0
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 LM NDSK
2-0
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P.17 KIF/DT
2-1
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Fox CBR
0-2
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team Wenneberg Team 13
2-0
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne KIF/PRI
2-1
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 De fantastiske to Pedersen og Petersen
1-2
05-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF-SOC OK
2-1
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S KIF/DT
0-2
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 CBR
2-1
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE Team 13
2-0
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK KIF/PRI
1-2
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni H.P.17
2-0
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Smiley Team Fox
0-2
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/APK Pedersen og Petersen
2-0
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 LM OK
2-1
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team Wenneberg De fantastiske to
2-1
12-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne KIF-SOC
0-2
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team 13 R.F.S
1-2
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF/PRI B.J 2016
2-0
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/DT Team NAPE
0-2
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 CBR NDSK
2-0
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 De fantastiske to Jo-Ni
1-2
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF-SOC Smiley
2-0
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 H.P.17 KIF/APK
2-0
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team Fox LM
2-1
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Pedersen og Petersen Team Wenneberg
2-1
19-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 OK Tvillingerne
0-2
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S Team NAPE
0-2
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 NDSK
0-2
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team 13 KIF/DT
2-0
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/PRI CBR
2-0
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni Team Wenneberg
2-0
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Smiley Tvillingerne
1-2
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Pedersen og Petersen H.P.17
2-0
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 OK Team Fox
2-1
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 De fantastiske to KIF/APK
0-2
26-06 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF-SOC LM
0-2
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 H.P.17 R.F.S
2-0
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 Team Fox B.J 2016
1-2
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Pedersen og Petersen Team NAPE
1-2
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 OK NDSK
2-1
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 De fantastiske to Team 13
2-0
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF-SOC KIF/PRI
0-2
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team Wenneberg KIF/DT
0-2
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Tvillingerne CBR
2-0
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/APK Jo-Ni
2-0
03-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 LM Smiley
2-0
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S Pedersen og Petersen
2-0
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 OK
0-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/DT Jo-Ni
0-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 CBR Smiley
0-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 De fantastiske to H.P.17
2-1
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF-SOC Team Fox
1-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team NAPE Team Wenneberg
2-1
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 NDSK Tvillingerne
1-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team 13 KIF/APK
1-2
10-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF/PRI LM
2-1
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 De fantastiske to R.F.S
0-2
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 KIF-SOC B.J 2016
2-0
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Pedersen og Petersen KIF/DT
2-1
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 OK CBR
2-0
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team Wenneberg KIF/APK
2-1
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Tvillingerne LM
1-2
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 H.P.17 Team NAPE
2-1
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team Fox NDSK
0-2
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Jo-Ni Team 13
2-1
17-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Smiley KIF/PRI
0-2
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S Team Wenneberg
0-2
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 Tvillingerne
1-2
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE De fantastiske to
2-0
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK KIF-SOC
1-2
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team 13 H.P.17
2-1
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 KIF/PRI Team Fox
2-1
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/DT KIF/APK
2-0
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 CBR LM
0-2
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Jo-Ni Pedersen og Petersen
2-1
24-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Smiley OK
0-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/APK R.F.S
2-1
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 LM B.J 2016
2-0
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Jo-Ni Team NAPE
0-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 Smiley NDSK
0-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Pedersen og Petersen Team 13
2-1
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 OK KIF/PRI
0-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 De fantastiske to KIF/DT
1-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF-SOC CBR
0-2
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 H.P.17 Team Wenneberg
2-0
31-07 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Team Fox Tvillingerne
2-1
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S Jo-Ni
0-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 Smiley
0-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE KIF/APK
2-0
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK LM
1-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 KIF/DT H.P.17
2-1
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 CBR Team Fox
0-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Team 13 Team Wenneberg
0-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 KIF/PRI Tvillingerne
1-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Pedersen og Petersen De fantastiske to
1-2
07-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 OK KIF-SOC
2-0
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 KIF/DT R.F.S
2-1
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 CBR B.J 2016
2-1
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team 13 Team NAPE
0-2
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 KIF/PRI NDSK
2-1
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 H.P.17 Jo-Ni
1-2
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Team Fox Smiley
2-0
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 Pedersen og Petersen KIF/APK
2-1
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 OK LM
2-1
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 De fantastiske to Team Wenneberg
1-2
14-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 KIF-SOC Tvillingerne
2-0
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 R.F.S Team 13
0-2
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 B.J 2016 KIF/PRI
1-2
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 Team NAPE KIF/DT
2-1
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 NDSK CBR
2-1
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Jo-Ni De fantastiske to
2-1
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Smiley KIF-SOC
1-2
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 KIF/APK H.P.17
1-2
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 LM Team Fox
2-0
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 Team Wenneberg Pedersen og Petersen
2-1
21-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 Tvillingerne OK
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 1 Team NAPE R.F.S
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 2 NDSK B.J 2016
0-2
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 3 KIF/DT Team 13
2-1
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 4 CBR KIF/PRI
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 5 Team Wenneberg Jo-Ni
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 6 Tvillingerne Smiley
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 7 H.P.17 Pedersen og Petersen
0-2
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 8 Team Fox OK
2-0
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 9 KIF/APK De fantastiske to
0-2
28-08 18:00 Randers Firma Sport- Bane 10 LM KIF-SOC
2-0

Stævneansvarlig: Preben Krogh Tlf.: 29 82 31 00

Stævnekontaktperson: Johnny Dam Tlf.: 40 95 52 06