Kampplan for: Fodbold turnering 2021

Dato Spillested D1 D2 R
03-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk Boldmongolerne
3-5
03-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Kvist og Jensen
1-15
03-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Specialindsats for børn og unge - Mellerup
4-4
03-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen MAKEEN Energy
3-4
10-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Hans Kirk
7-2
10-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Boldmongolerne KDO Logistics
1-1
10-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 MAKEEN Energy Team Superskrald
1-2
10-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Specialindsats for børn og unge - Mellerup Pedersen og Nielsen
8-3
17-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk Specialindsats for børn og unge - Mellerup
2-6
17-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics MAKEEN Energy
1-4
17-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Boldmongolerne
1-0
17-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Kvist og Jensen
0-3
31-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 MAKEEN Energy Hans Kirk
2-2
31-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Specialindsats for børn og unge - Mellerup KDO Logistics
4-3
31-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Boldmongolerne Pedersen og Nielsen
3-0
31-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen Team Superskrald
5-3
07-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk Pedersen og Nielsen
3-0
07-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Team Superskrald
3-0
07-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 MAKEEN Energy Kvist og Jensen
2-5
07-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Specialindsats for børn og unge - Mellerup Boldmongolerne
16-1
14-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Hans Kirk
0-2
14-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen KDO Logistics
0-3
14-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Boldmongolerne MAKEEN Energy
1-4
14-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen Specialindsats for børn og unge - Mellerup
4-3
21-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk KDO Logistics
2-5
21-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald Pedersen og Nielsen
3-0
21-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Boldmongolerne
3-0
21-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 MAKEEN Energy Specialindsats for børn og unge - Mellerup
5-4
28-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Boldmongolerne Hans Kirk
3-3
28-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen KDO Logistics
5-4
28-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Specialindsats for børn og unge - Mellerup Team Superskrald
8-5
28-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 MAKEEN Energy Pedersen og Nielsen
3-0
05-07 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk Kvist og Jensen
5-8
05-07 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Boldmongolerne
7-3
05-07 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald MAKEEN Energy
0-3
05-07 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Specialindsats for børn og unge - Mellerup
0-3
02-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Specialindsats for børn og unge - Mellerup Hans Kirk
3-0
02-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 MAKEEN Energy KDO Logistics
2-6
02-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Boldmongolerne Team Superskrald
3-0
02-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen Pedersen og Nielsen
3-0
09-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk MAKEEN Energy
0-3
09-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Specialindsats for børn og unge - Mellerup
6-7
09-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Pedersen og Nielsen Boldmongolerne
0-3
09-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald Kvist og Jensen
0-3
16-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Pedersen og Nielsen Hans Kirk
0-3
16-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald KDO Logistics
0-3
16-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen MAKEEN Energy
8-3
16-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Boldmongolerne Specialindsats for børn og unge - Mellerup
1-8
23-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Hans Kirk Team Superskrald
3-0
23-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Pedersen og Nielsen
3-0
23-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 MAKEEN Energy Boldmongolerne
4-4
23-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Specialindsats for børn og unge - Mellerup Kvist og Jensen
6-7
30-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 KDO Logistics Hans Kirk
10-1
30-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Team Superskrald
0-3
30-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Boldmongolerne Kvist og Jensen
2-7
30-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Specialindsats for børn og unge - Mellerup MAKEEN Energy
4-3

Stævneansvarlig: Kristina Olsen Tlf.: 61 71 59 74

Stævnekontaktperson: Thomas Søndergaard Tlf.: 22 87 28 80