Kampplan for: Turnering vol.2

Dato Spillested D1 D2 R
06-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers KDO Logistics
4-3
06-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen Randers Tandhjulsfabrik
14-1
06-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Sekura Cabins
2-6
06-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Randers Tømrerfirma Poul Nielsen
2-4
13-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 KDO Logistics Team Superskrald
3-4
13-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Randers Tandhjulsfabrik Pedersen og Nielsen Randers
4-1
13-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen Kvist og Jensen
3-9
13-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Dansk Revision Randers
4-6
20-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Tømrerfirma Poul Nielsen
1-4
20-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen Sekura Cabins
3-0
20-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Randers Tandhjulsfabrik
5-3
20-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Randers KDO Logistics
1-3
27-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 KDO Logistics Kvist og Jensen
1-1
27-05 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Randers Tandhjulsfabrik Dansk Revision Randers
4-9
27-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen Team Superskrald
5-7
27-05 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Pedersen og Nielsen Randers
4-0
03-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Kvist og Jensen
1-5
03-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Randers Tandhjulsfabrik Sekura Cabins
1-2
03-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen KDO Logistics
1-3
03-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald Pedersen og Nielsen Randers
10-2
17-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 KDO Logistics Randers Tandhjulsfabrik
3-2
17-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Randers Dansk Revision Randers
3-5
17-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Team Superskrald
2-10
17-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Tømrerfirma Poul Nielsen
5-1
24-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Pedersen og Nielsen Randers
4-3
24-06 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Sekura Cabins
0-5
24-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen Randers Tandhjulsfabrik
4-3
24-06 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald Dansk Revision Randers
7-4
01-07 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Randers Tandhjulsfabrik Kvist og Jensen
1-5
01-07 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Dansk Revision Randers
0-3
01-07 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen Pedersen og Nielsen Randers
4-2
01-07 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Team Superskrald
1-6
05-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Sekura Cabins
3-0
05-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Randers Randers Tandhjulsfabrik
3-0
05-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Tømrerfirma Poul Nielsen
3-0
05-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald KDO Logistics
3-0
12-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Randers Tandhjulsfabrik Team Superskrald
0-3
12-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Pedersen og Nielsen Randers
5-3
12-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Tømrerfirma Poul Nielsen Dansk Revision Randers
3-2
12-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Kvist og Jensen
6-0
19-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Randers Tandhjulsfabrik
3-0
19-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Kvist og Jensen KDO Logistics
10-2
19-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Pedersen og Nielsen Randers Sekura Cabins
5-7
19-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Team Superskrald Tømrerfirma Poul Nielsen
5-2
26-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Pedersen og Nielsen Randers Team Superskrald
4-9
26-08 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Sekura Cabins Randers Tandhjulsfabrik
11-3
26-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Kvist og Jensen Dansk Revision Randers
10-3
26-08 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 KDO Logistics Tømrerfirma Poul Nielsen
2-3
02-09 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Pedersen og Nielsen Randers
3-4
02-09 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Randers Tandhjulsfabrik KDO Logistics
6-2
02-09 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Team Superskrald Kvist og Jensen
5-3
02-09 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Tømrerfirma Poul Nielsen Sekura Cabins
3-0
09-09 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Sekura Cabins KDO Logistics
4-5
09-09 17:45 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Pedersen og Nielsen Randers Kvist og Jensen
2-3
09-09 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 1 Dansk Revision Randers Team Superskrald
0-3
09-09 18:30 Randers Firmasport Fodbold- Bane 2 Randers Tandhjulsfabrik Tømrerfirma Poul Nielsen
1-8

Stævneansvarlig: Thomas Søndergaard Tlf.: 22 87 28 80

Stævnekontaktperson: Kristina Olsen Tlf.: 61 71 59 74