Kampplan for: Bowling 2019-20

Dato Spillested D1 D2 R
22-10 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF Randers Tandhjul IK 2
2-4
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 132 108
Maria Aarbjerg 130 97
Susanne Svith 133 111
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 133 133
Leif Kristensen 118 116
Peter Jensen 106 119
22-10 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 SGDD-Idræt Volvo
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Jesper Jespersen 96 82
Martin Tylkjær 77 82
Peter Frederiksen 103 91
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 98 124
Mathias Høegh 142
Michael Grønkjær 92
Tommy Mikkelsen 164 133
22-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Assentoft Kro Randers Tandhjul IK 1
0-6
Assentoft Kro 1 2
Johnny Skiffard 1 1
Sebastian Skiffard 1 1
Søren Tangaa 1 1
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 72 93
Camilla Borre Behrendtz 120 128
Kasper Tønning 122 95
22-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Master Bowl Posten 3
0-6
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 69 126
Robin Skov 94 107
Søren Larsen 139 136
Posten 3 1 2
Frank Høj 95 174
Kaj Ivan Jensen 117 116
Morten Lund 116 139
22-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 2 VINK
0-6
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 145 176
Maria Jakobsen 136 135
Niels A. Madsen 152 129
VINK 1 2
Allan Madsen 152 161
Jørn Elefsen 114 134
Niels Dinesen 190 159
22-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Vestas 1 Posten 1
0-6
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 114 127
Peder Bager 125 169
René Larsen 187 137
Posten 1 1 2
Brian Olsen 182 177
Claus Enevoldsen 169 147
Lars Olsen 117 164
29-10 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF SGDD-Idræt
6-0
Kommunens IF 1 2
Kim Serwin 98 126
Maria Aarbjerg 124 112
Susanne Svith 118 104
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 53 58
Jesper Jespersen 114 95
Kate Andersen 91 114
29-10 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 Volvo
2-4
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 102 135
Leif Kristensen 142 122
Peter Jensen 85 110
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 147 118
Benjamin Pedersen 124 103
Michael Grønkjær 112 99
29-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Randers Tandhjul IK 1
6-0
De 3 1 2
Jørn Fornitz 111 127
Peter Pedersen 157 167
Vibeke Nielsen 153 118
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 120 93
Kasper Tønning 103 130
Rune Lindgaard Severinsen 138 116
29-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Assentoft Kro
4-2
Posten 3 1 2
Frank Høj 124 137
Kaj Ivan Jensen 102 123
Morten Lund 136 162
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 119 126
Johnny Skiffard 153 146
Sebastian Skiffard 115 95
29-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label VINK
0-6
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 129 140
John Andreasen 176 108
Mogens Lind 130 183
VINK 1 2
Allan Madsen 183 191
Henrik Vraa 122 167
Niels Dinesen 188 147
29-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 Posten 2
0-6
Posten 1 1 2
Brian Olsen 144 127
Claus Enevoldsen 94 170
Lars Olsen 134 182
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 200 178
Maria Jakobsen 125 168
Niels A. Madsen 140 141
05-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Volvo Kommunens IF
6-0
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 123
Benjamin Pedersen 143 109
Mathias Høegh 144
Michael Grønkjær 130 145
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 119 144
Marianne Kjær 104 73
Susanne Svith 101 111
05-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 SGDD-Idræt
6-0
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 133 147
Lars Sommer-Thisted 111 118
Peter Jensen 123 93
SGDD-Idræt 1 2
Kate Andersen 91 100
Martin Tylkjær 124 106
Peter Frederiksen 122 111
05-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Master Bowl
6-0
De 3 1 2
Jørn Fornitz 164 146
Peter Pedersen 96 122
Vibeke Nielsen 113 136
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 110 120
Robin Skov 99 95
Søren Larsen 126 153
05-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 Posten 3
0-6
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 69 127
Camilla Borre Behrendtz 122 131
Kasper Tønning 126 75
Posten 3 1 2
Frank Høj 142 124
Kaj Ivan Jensen 122 160
Morten Lund 141 135
05-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Vestas 1
6-0
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 105
John Andreasen 138 162
Mogens Lind 171
Torben Andersen 136 174
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 99 120
Kasper Andersen 121 159
Peder Bager 126 175
05-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Posten 1
6-0
VINK 1 2
Allan Madsen 169 128
Henrik Vraa 165 166
Jørn Elefsen 215 180
Posten 1 1 2
Brian Olsen 141 145
Claus Enevoldsen 116 131
Lars Olsen 134 111
12-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 2 Kommunens IF
0-6
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Lars Sommer-Thisted 93 121
Leif Kristensen 116 118
Peter Jensen 82 110
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 137 133
Kim Serwin 98 122
Maria Aarbjerg 143 97
12-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Volvo SGDD-Idræt
6-0
Volvo 1 2
Benjamin Pedersen 110
Mathias Høegh 136 125
Michael Grønkjær 121 104
Tommy Mikkelsen 147
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 50 54
Kate Andersen 112 107
Martin Tylkjær 102 115
12-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Assentoft Kro De 3
4-2
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 112 151
Johnny Skiffard 135 151
Sebastian Skiffard 122 102
De 3 1 2
Jørn Fornitz 123 124
Peter Pedersen 121 104
Vibeke Nielsen 135 126
12-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 Master Bowl
4-2
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 158 148
Kasper Tønning 87 104
Rune Lindgaard Severinsen 157 107
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 93 117
Robin Skov 113 126
Søren Larsen 142 131
12-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 2 CCL Label
6-0
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 142 157
Maria Jakobsen 140 179
Niels A. Madsen 163 132
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 165 109
Mogens Lind 158 165
Torben Andersen 88 126
12-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Vestas 1
6-0
VINK 1 2
Henrik Vraa 140 162
Jørn Elefsen 146 156
Niels Dinesen 159 165
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 134 132
Kasper Andersen 105 101
Peder Bager 123 124
19-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 SGDD-Idræt Kommunens IF
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Jesper Jespersen 84 102
Kate Andersen 144 107
Martin Tylkjær 81 86
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 119 132
Marianne Kjær 97 86
Susanne Svith 104 86
19-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Volvo Randers Tandhjul IK 2
0-6
Volvo 1 2
Benjamin Pedersen 121 132
Mathias Høegh 138 103
Tommy Mikkelsen 131 131
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 98 133
Lars Sommer-Thisted 133 91
Leif Kristensen 169 145
19-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 3 De 3
4-2
Posten 3 1 2
Frank Høj 121 119
Kaj Ivan Jensen 138 116
Morten Lund 154 125
De 3 1 2
Elsa Fausing 107 97
Jørn Fornitz 125 146
Vibeke Nielsen 130 139
19-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Master Bowl Assentoft Kro
0-6
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 105 106
Robin Skov 98 124
Søren Larsen 129 124
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 110 174
Johnny Skiffard 149 145
Sebastian Skiffard 112 87
19-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 CCL Label
0-6
Posten 1 1 2
Brian Olsen 176 171
Claus Enevoldsen 126 138
Lars Olsen 102 154
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 166
John Andreasen 186 199
Mogens Lind 141 133
Torben Andersen 110
19-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Vestas 1 Posten 2
4-2
Vestas 1 1 2
Kasper Andersen 166 114
Peder Bager 148 167
Per Thulstrup 194 137
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 151 166
Maria Jakobsen 166 127
Niels A. Madsen 130 143
26-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF Volvo
6-0
Kommunens IF 1 2
Kim Serwin 136 111
Maria Aarbjerg 114 99
Susanne Svith 123 120
Volvo 1 2
Benjamin Pedersen 57 92
Mathias Høegh 125 127
Michael Grønkjær 71 94
26-11 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 SGDD-Idræt Randers Tandhjul IK 2
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 96 58
Jesper Jespersen 102 136
Kate Andersen 106 87
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 160 120
Lars Sommer-Thisted 90 92
Peter Jensen 117 115
26-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 Assentoft Kro
5-1
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 81 89
Camilla Borre Behrendtz 132 111
Rune Lindgaard Severinsen 124 148
Assentoft Kro 1 2
Johnny Skiffard 113 148
Sebastian Skiffard 100 106
Tobias Kaae 110 94
26-11 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Master Bowl
6-0
Posten 3 1 2
Frank Høj 144 113
Kaj Ivan Jensen 180 133
Morten Lund 138 117
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 100 96
Robin Skov 93 92
Søren Larsen 168 129
26-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK Posten 2
6-0
VINK 1 2
Henrik Vraa 143 156
Jørn Elefsen 138 167
Niels Dinesen 144 157
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 147 149
Maria Jakobsen 128 126
Niels A. Madsen 116 108
26-11 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 Vestas 1
2-4
Posten 1 1 2
Brian Olsen 128 127
Claus Enevoldsen 165 141
Lars Olsen 144 135
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 107 101
Kasper Andersen 159 169
Peder Bager 167 148
07-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF Randers Tandhjul IK 2
2-4
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 99 210
Kim Serwin 121 117
Maria Aarbjerg 91 129
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 149 149
Leif Kristensen 113 111
Peter Jensen 116 132
07-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 SGDD-Idræt Volvo
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 98 125
Kate Andersen 96 86
Peter Frederiksen 124 130
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 80 99
Michael Grønkjær 99 144
Tommy Mikkelsen 153 131
07-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 De 3
0-6
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 124 116
Kasper Tønning 95 148
Rune Lindgaard Severinsen 120 109
De 3 1 2
Jørn Fornitz 124 185
Peter Pedersen 131 145
Vibeke Nielsen 143 126
07-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Assentoft Kro Posten 3
0-6
Assentoft Kro 1 2
Johnny Skiffard 151 128
Sandra Nørskov 52 71
Sebastian Skiffard 138 130
Posten 3 1 2
Frank Høj 148 124
Kaj Ivan Jensen 154 147
Morten Lund 142 132
07-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK CCL Label
6-0
VINK 1 2
Henrik Vraa 177 165
Jørn Elefsen 148 102
Niels Dinesen 161 180
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 159 113
John Andreasen 146 179
Mogens Lind 148
Torben Andersen 139
07-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 Posten 1
0-6
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 151 122
Maria Jakobsen 148 159
Niels A. Madsen 113 187
Posten 1 1 2
Brian Olsen 124 180
Claus Enevoldsen 192 171
Kent Villadsen 100 127
14-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF SGDD-Idræt
2-4
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 104 123
Kim Serwin 124 97
Susanne Svith 119 98
SGDD-Idræt 1 2
Henrik Brøndum 150 144
Jesper Jespersen 73 128
Kate Andersen 102 90
14-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 Volvo
0-6
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 104 138
Leif Kristensen 103 125
Peter Jensen 100 125
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 78 141
Benjamin Pedersen 134 123
Michael Grønkjær 99 125
14-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Master Bowl De 3
2-4
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 131 105
Peter Thomassen 160 147
Søren Larsen 142 158
De 3 1 2
Jørn Fornitz 148 143
Peter Pedersen 111 129
Vibeke Nielsen 155 177
14-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Randers Tandhjul IK 1
0-6
Posten 3 1 2
Frank Høj 129 114
Kaj Ivan Jensen 125 134
Morten Lund 142 171
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 172 155
Kasper Tønning 78 139
Rune Lindgaard Severinsen 158 146
14-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Vestas 1 CCL Label
6-0
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 144 127
Kasper Andersen 153 163
Peder Bager 156 145
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 133 154
John Andreasen 155 167
Torben Andersen 136 109
14-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 VINK
2-4
Posten 1 1 2
Brian Olsen 130 171
Claus Enevoldsen 152 114
Lars Olsen 161 145
VINK 1 2
Henrik Vraa 138 172
Lars Pedersen 132 138
Niels Dinesen 149 146
21-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Volvo Kommunens IF
4-2
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 109 103
Benjamin Pedersen 136 115
Mathias Høegh 126 136
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 118 135
Kim Serwin 110 124
Maria Aarbjerg 117 113
21-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 SGDD-Idræt
6-0
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 120 135
Leif Kristensen 97 100
Peter Jensen 116 126
SGDD-Idræt 1 2
Jesper Jespersen 134 127
Kate Andersen 75 106
Peter Frederiksen 89 124
21-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Assentoft Kro
4-2
De 3 1 2
Jørn Fornitz 138 141
Peter Pedersen 132 155
Vibeke Nielsen 110 178
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 132 104
Johnny Skiffard 145 162
Sebastian Skiffard 107 141
21-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Master Bowl Randers Tandhjul IK 1
6-0
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 140 139
Robin Skov 137 135
Søren Larsen 126 177
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 102 115
Camilla Borre Behrendtz 116 124
Kasper Tønning 120 86
21-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Posten 2
4-2
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 148 145
Mogens Lind 172 183
Torben Andersen 136 118
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 159 150
Maria Jakobsen 144 138
Niels A. Madsen 148 161
21-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Vestas 1 VINK
2-4
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 95 125
Kasper Andersen 160 108
Peder Bager 156 155
VINK 1 2
Allan Madsen 114 148
Henrik Vraa 147 150
Jørn Elefsen 149 189
28-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 2 Kommunens IF
6-0
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 140 147
Lars Sommer-Thisted 93 135
Peter Jensen 104 154
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 123 155
Marianne Kjær 93 114
Susanne Svith 110 146
28-01 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Volvo SGDD-Idræt
6-0
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 94 120
Benjamin Pedersen 146 135
Mathias Høegh 137 111
SGDD-Idræt 1 2
Claus Høeg 83 103
Kate Andersen 125 113
Peter Frederiksen 115 87
28-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Posten 3
2-4
De 3 1 2
Jørn Fornitz 181 183
Peter Pedersen 144 127
Vibeke Nielsen 83 119
Posten 3 1 2
Frank Høj 125 108
Kaj Ivan Jensen 155 144
Morten Lund 170 158
28-01 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Assentoft Kro Master Bowl
0-6
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 1 1
Johnny Skiffard 1 1
Sebastian Skiffard 1 1
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 153 145
Robin Skov 84 75
Søren Larsen 158 132
28-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Posten 1
2-4
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 129
John Andreasen 199 149
Mogens Lind 146
Torben Andersen 135 135
Posten 1 1 2
Brian Olsen 153 193
Claus Enevoldsen 136 140
Lars Olsen 160 156
28-01 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 Vestas 1
4-2
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 122 174
Maria Jakobsen 158 122
Niels A. Madsen 140 194
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 88 108
Kasper Andersen 155 151
Peder Bager 206 154
04-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 SGDD-Idræt Kommunens IF
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 63 87
Jesper Jespersen 111 110
Kate Andersen 93 100
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 111 171
Kim Serwin 120 81
Marianne Kjær 82 97
04-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Volvo Randers Tandhjul IK 2
0-6
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 84 111
Mathias Høegh 110 122
Tommy Mikkelsen 149 149
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 134 114
Lars Sommer-Thisted 106 122
Leif Kristensen 125 161
04-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Assentoft Kro Randers Tandhjul IK 1
6-0
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 199 123
Johnny Skiffard 175 191
Sebastian Skiffard 154 87
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 136 113
Kasper Tønning 118 125
Rune Lindgaard Severinsen 113 155
04-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Master Bowl Posten 3
6-0
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 157 151
Robin Skov 123 127
Søren Larsen 202 171
Posten 3 1 2
Frank Høj 148 135
Kaj Ivan Jensen 133 136
Morten Lund 113 157
04-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 2 VINK
0-6
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 171 143
Maria Jakobsen 114 139
Niels A. Madsen 105 117
VINK 1 2
Henrik Vraa 174 159
Jørn Elefsen 150 136
Niels Dinesen 142 136
04-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Vestas 1 Posten 1
6-0
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 150 133
Kasper Andersen 155 150
Peder Bager 164 152
Posten 1 1 2
Brian Olsen 174 131
Claus Enevoldsen 152 165
Morten Lund 117 119
18-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF Volvo
0-6
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 105 128
Maria Aarbjerg 93 104
Marianne Kjær 96 79
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 105 118
Benjamin Pedersen 117 167
Michael Grønkjær 105 126
18-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 SGDD-Idræt Randers Tandhjul IK 2
2-4
SGDD-Idræt 1 2
Claus Høeg 65 109
Eva Hansen 57 92
Kate Andersen 111 100
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Lars Sommer-Thisted 86 102
Leif Kristensen 79 87
Peter Jensen 113 104
18-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Randers Tandhjul IK 1
6-0
De 3 1 2
Jørn Fornitz 146 173
Peter Pedersen 164 136
Vibeke Nielsen 116 134
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 120 95
Camilla Borre Behrendtz 136 148
Kasper Tønning 113 83
18-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Assentoft Kro
4-2
Posten 3 1 2
Frank Høj 128 124
Kaj Ivan Jensen 107 157
Morten Lund 105 152
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 124 92
Johnny Skiffard 124 125
Sebastian Skiffard 95 106
18-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label VINK
4-2
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 137 105
Mogens Lind 203 183
Torben Andersen 125 142
VINK 1 2
Allan Madsen 125 155
Henrik Vraa 127 143
Lars Pedersen 144 142
18-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 Posten 2
6-0
Posten 1 1 2
Brian Olsen 143 181
Claus Enevoldsen 164 155
Lars Olsen 136 137
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 144 121
Maria Jakobsen 101 143
Niels A. Madsen 192 149
25-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF Randers Tandhjul IK 2
4-2
Kommunens IF 1 2
Kim Serwin 111 120
Marianne Kjær 102 89
Susanne Svith 152 116
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Lars Sommer-Thisted 81 146
Leif Kristensen 115 149
Peter Jensen 107 88
25-02 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 SGDD-Idræt Volvo
0-6
SGDD-Idræt 1 2
Claus Høeg 77 74
Kate Andersen 112 115
Martin Tylkjær 100 104
Volvo 1 2
Benjamin Pedersen 132 100
Michael Grønkjær 91 82
Tommy Mikkelsen 163 156
25-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 Master Bowl
2-4
De 3 1 2
Jørn Fornitz 156 152
Peter Pedersen 169 86
Vibeke Nielsen 141 122
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 169 131
Robin Skov 104 126
Søren Larsen 151 153
25-02 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 Posten 3
6-0
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 171 137
Kasper Tønning 120 93
Rune Lindgaard Severinsen 148 192
Posten 3 1 2
Frank Høj 118 124
Kaj Ivan Jensen 154 143
Morten Lund 137 146
25-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Vestas 1
6-0
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 181 120
Mogens Lind 142 179
Torben Andersen 118 137
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 96 120
Kasper Andersen 137 145
Peder Bager 157 158
25-02 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Posten 1
4-2
VINK 1 2
Allan Madsen 134 148
Lars Pedersen 143 183
Niels Dinesen 175 202
Posten 1 1 2
Brian Olsen 135 147
Claus Enevoldsen 185 150
Niels A. Madsen 170 111
03-03 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Kommunens IF SGDD-Idræt
6-0
Kommunens IF 1 2
Helle Kjeldsen 121 106
Maria Aarbjerg 109 95
Susanne Svith 102 98
SGDD-Idræt 1 2
Claus Høeg 102 83
Eva Hansen 94 92
Martin Tylkjær 112 109
03-03 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 Volvo
2-4
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 141 118
Lars Sommer-Thisted 114 93
Leif Kristensen 143 119
Volvo 1 2
Ahmed Mahamed 81 128
Benjamin Pedersen 132 121
Tommy Mikkelsen 155 133
03-03 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Assentoft Kro De 3
0-6
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 1 1
Johnny Skiffard 1 1
Sebastian Skiffard 1 1
De 3 1 2
Jørn Fornitz 146 163
Peter Pedersen 110 107
Vibeke Nielsen 187 146
03-03 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 Master Bowl
0-6
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 150 125
Kasper Tønning 74 116
Rune Lindgaard Severinsen 124 145
Master Bowl 1 2
Lasse Brask 151 170
Peter Elgaard 164 153
Søren Larsen 165 129
03-03 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 2 CCL Label
0-6
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 188 159
Maria Jakobsen 149 130
Niels A. Madsen 109 187
CCL Label 1 2
John Andreasen 167 191
Mogens Lind 179 161
Torben Andersen 128 133
03-03 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Vestas 1
6-0
VINK 1 2
Henrik Vraa 212 161
Jørn Elefsen 153 199
Niels Dinesen 163 130
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 157 141
Liam Lund 122 98
Peder Bager 190 113
10-03 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Volvo Kommunens IF
6-0
Volvo 1 2
Benjamin Pedersen 183 152
Mathias Høegh 104 134
Michael Grønkjær 104 139
Kommunens IF 1 2
Kim Serwin 80 111
Marianne Kjær 96 108
Susanne Svith 91 102
10-03 17:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 SGDD-Idræt
6-0
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 127 129
Leif Kristensen 107 93
Peter Jensen 99 110
SGDD-Idræt 1 2
Eva Hansen 1 1
Kate Andersen 1 1
Martin Tylkjær 1 1
10-03 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 3 De 3
4-2
Posten 3 1 2
Frank Høj 126 121
Kaj Ivan Jensen 130 145
Morten Lund 138 175
De 3 1 2
Jørn Fornitz 131 137
Peter Pedersen 133 136
Vibeke Nielsen 136 132
10-03 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Master Bowl Assentoft Kro
4-2
Master Bowl 1 2
Peter Elgaard 134 122
Robin Skov 112 105
Søren Larsen 165 154
Assentoft Kro 1 2
John Andersen 125 103
Johnny Skiffard 131 164
Sebastian Skiffard 103 118
10-03 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 CCL Label
2-4
Posten 1 1 2
Brian Olsen 156 121
Claus Enevoldsen 143 138
Lars Olsen 138 156
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 128 140
John Andreasen 113 180
Mogens Lind 138 194
10-03 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Vestas 1 Posten 2
4-2
Vestas 1 1 2
Jacob Knudsen 153 157
Kasper Andersen 122 194
Peder Bager 198 161
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 198 139
Maria Jakobsen 153 164
Niels A. Madsen 168 123

Stævneansvarlig: Kristina Olsen Tlf.: 61 71 59 74