Kampplan for: Bowling 20-21

Dato Spillested D1 D2 R
20-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 Randers Tandhjul IK 2
0-6
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Anders Damborg Hansen 71 97
Kasper Tønning 101 112
Rune Lindgaard Severinsen 115 129
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 103 163
Leif Kristensen 109 105
Peter Jensen 115 139
20-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 De 3
4-2
Posten 3 1 2
Frank Høj 118 144
Kaj Ivan Jensen 128 144
Morten Lund 163 135
De 3 1 2
Jørn Fornitz 126 131
Peter Pedersen 163 121
Vibeke Nielsen 159 128
20-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 VINK 2
2-4
Posten 1 1 2
Brian Olsen 117 166
Claus Enevoldsen 113 146
Lars Olsen 145 168
VINK 2 1 2
Allan Madsen 122
Jim Damholt 145 143
Lars Pedersen 188 152
Niels R. Toft 156
20-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 VINK
4-2
Posten 2 1 2
Claus Villadsen 158 155
Maria Jakobsen 129 150
Niels A. Madsen 132 187
VINK 1 2
Henrik Vraa 164 114
Jørn Elefsen 166 153
Niels Dinesen 135 177
27-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics Randers Tandhjul IK 2
0-6
KDO Logistics 1 2
Jeppe Andersen 1 1
Kasper Andersen 1 1
Martin Sørensen 1 1
Randers Tandhjul IK 2 1 2
Kasper Villadsen 89 114
Leif Kristensen 124 86
Peter Jensen 127 93
27-10 18:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 De 3 Randers Tandhjul IK 1
6-0
De 3 1 2
Jørn Fornitz 151 137
Peter Pedersen 96 96
Vibeke Nielsen 170 111
Randers Tandhjul IK 1 1 2
Camilla Borre Behrendtz 119 115
Kasper Tønning 134 114
Rune Lindgaard Severinsen 139 113
27-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label VINK 2
0-6
CCL Label 1 2
Bruno Kempel 120 102
John Andreasen 137 149
Torben Andersen 112 135
VINK 2 1 2
Allan Madsen 144 149
Jim Damholt 126 167
Niels R. Toft 111 142
27-10 19:00 Se deltagere Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Posten 1
2-4
VINK 1 2
Henrik Vraa 106 105
Jørn Elefsen 136 150
Niels Dinesen 130 159
Posten 1 1 2
Claus Enevoldsen 195 119
Kent Villadsen 108 160
Lars Olsen 128 129
03-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics Posten 3
03-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 De 3
03-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Posten 2
03-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK 2 VINK
10-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 KDO Logistics
10-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 Posten 3
10-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 CCL Label
10-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK 2 Posten 2
17-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 KDO Logistics
17-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Randers Tandhjul IK 1
17-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK CCL Label
17-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 Posten 1
24-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 2 Randers Tandhjul IK 1
24-11 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 De 3 Posten 3
24-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK 2 Posten 1
24-11 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Posten 2
05-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 2 KDO Logistics
05-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 De 3
05-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK 2 CCL Label
05-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 VINK
12-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 3 KDO Logistics
12-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 De 3 Randers Tandhjul IK 2
12-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 2 CCL Label
12-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK VINK 2
19-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics Randers Tandhjul IK 1
19-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Randers Tandhjul IK 2
19-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Posten 1
19-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 VINK 2
26-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics De 3
26-01 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 1 Posten 3
26-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label VINK
26-01 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 1 Posten 2
02-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 Randers Tandhjul IK 2
02-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 De 3
02-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 VINK 2
02-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 VINK
09-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics Randers Tandhjul IK 2
09-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 De 3 Randers Tandhjul IK 1
09-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label VINK 2
09-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK Posten 1
23-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 KDO Logistics Posten 3
23-02 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 De 3
23-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 CCL Label Posten 2
23-02 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK 2 VINK
02-03 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Randers Tandhjul IK 1 KDO Logistics
02-03 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Randers Tandhjul IK 2 Posten 3
02-03 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 Posten 1 CCL Label
02-03 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 VINK 2 Posten 2
09-03 18:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 De 3 KDO Logistics
09-03 18:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 3 Randers Tandhjul IK 1
09-03 19:00 Master Bowl Randers- Bane 1-2 VINK CCL Label
09-03 19:00 Master Bowl Randers- Bane 3-4 Posten 2 Posten 1

Stævneansvarlig: Kristina Olsen Tlf.: 61 71 59 74